Kızılcık Şerbeti’nin Alev’i Müjde Uzman ve Sinan Akçıl’ın Aşk Yaşadığı Haberleri Ortalığı Karıştırdı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerde ardı ardına magazin gündemini meşgul eden açıklamalarda bulunan Sinan Akçıl’ın, şimdilerde en popüler dizilerden biri olan Kızılcık Şerbeti’nin Alev’i Müjde Uzman’la aşk yaşadığı dedikoduları dolaşıyor. Gelin detaylara ve tepkilere beraber bakalım!

Sinan Akçıl, özellikle son zamanlarda yaptığı her açıklamayla konuşulan, magazinin gözdesi sayılabilecek bir isim haline geldi.

Hatırlarsanız birkaç hafta önce, Danla Biliç’in YouTube programına katılan Akçıl dört tane imam nikahlı eşi olduğunu söylemişti. Üstelik hiçbiri onla konuşmadığı için “Boş ol” diyemediğini de dile getirmişti….

Birkaç gün önce bir YouTube programına konuk olan ünlü şarkıcı yine “skandal” açıklamalar yaptı.

Milletvekili olmak istediğini ve kırmızı ışıkta otobüstekileri görünce lüks arabayı bıraktığını söyleyen Sinan Akçıl, eski sevgilisi Hadise’nin şarkı söylemesine karşı çıktığı iddiası hatırlatılınca da şöyle dedi:

‘Bitmiyordu bu Hadise konusu. Evet öyle bir şey olmuştu, iyi hafıza bravo. Şimdi de o şarkı söylememi istemeyenler trend listelerine baksınlar!’

Sinan Akçıl, Hadise konusunun bir türlü bitemediğini düşünüyor olabilir ama asıl onun açıklamaları ve hakkında çıkan dedikodular bir türlü bitemiyor bizce!

Neden diye soracak olursanız, yukarıda anlattığımız ve yalnızca bir ay içerisinde yapılan bu çarpıcı açıklamaların üstüne, bugün de Sinan Akçıl ve Kızılcık Şerbeti’nin Alev’i Müjde Uzman’la aşk yaşadığı iddiaları atıldı ortaya.

Birkaç gün önce Müjde Uzman’la baş başa yediği yemek ve yaptıkları düet çok konuşulunca ortaya atılan aşk iddiasına Sinan Akçıl’dan açıklama geldi.

Sinan Akçıl’ın bomba aşk dedikodusuna cevabı şu şekilde 👇

‘Bizim çok iyi bir arkadaşlığımız var. Çok eskiden tanışıyoruz. Müzikle ilgili ortak paylaşımlarımız oluyor. Bizi böyle görebilirsiniz ama şu anda adını koyacağımız bir durum yok.’

Bu cevap size nasıl gözüküyor bilmiyoruz ama “Şu anda adını koyacağımız bir durum yok” demek, yarın öbür gün ne olacağı belli olmaz demek oluyor bizce… Gelin sosyal medyada Müjde Uzman ve Sinan Akçıl’ın olası aşkına kimler neler demiş beraber bakalım!

1. Sinan Akçıl’ın yeni şarkısı çıktığı için “Hazır haberi bulmuşken prim yapayım” diye düşündüğünü iddia edenler de vardı

2. 👇

3. İmam nikahı mevzusunu hatırlatıp kırmızı ışık yakanlar da vardı.

4. Mu acaba?

5. İkilinin aşk dedikodularını güçlendiren düet videosunu sizin için şöyle bırakıyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz oluru var mı bu ilişkinin? Yorumlarda buluşalım!

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir