Kuruluş Osman 124. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Kuruluş Osman Son Bölüm Tek Parça İzle

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ATV’nin nefes kesen dizisi Kuruluş Osman dün akşam 124. bölümüyle ekranlara geldi. Bozdağ Film imzası taşıyan Kuruluş Osman’ın son bölümünde, Burak Özçivit’in canlandırdığı Osman Bey karakterinin neler yaşadığı büyük bir merak konusu. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Kuruluş Osman son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Kuruluş Osman son bölümde; Nayman, Osman Bey’e karşı Bursa Tekfuru ile anlaşma yapmak istemektedir. Uçlarda dengelerin değişmesi canını sıkmaktadır. Osman Bey ise içinde bulunduğu tehlikenin son derece farkındadır. Bursa Tekfuru ve Nayman anlaşma yaparsa kendi varlığı açısından büyük tehdit oluşacaktır.

Osman Bey, Bursa Tekfuru’nun karşısına çıkar. İkili arasındaki bu iletişimi öğrenen Nayman ise resmen çıldırır. Osman Bey’e zarar vermek isteyen Nayman’ın hedefi Şeyh Edebalı olur.

İsmihan Sultan ve Nayman arasındaki işbirliği kusursuz bir şekilde sürmektedir. Yaptıkları plan doğrultusunda İsmihan Sultan içerden, Nayman ise dışardan saldırarak Osman Bey’in sonunu getirecektir.

Fakat Malhun Hatun’un İsmihan Sultan’ın baş ucunda elinde hançerle beklemesi her şeyi değiştirir. İsmihan Sultan kanlar içerisinde yerde yatmaktadır. Osman Bey ise bu sırada Sultan Mesud ile yan yanadır.

İsmihan Sultan’ın Nayman’a karşı olduğu büyük planı devreye sokma zamanı gelmiştir.

Osman Bey ise Nayman’ın elindeki gücü biraz da olsun azaltabilmek için Cerkutay’ı görevlendirir. Cerkutay, Nöker kılığında içeri girer. Nayman’ın mancınıklarının tekinin, on mancınık gücünde olduğunu fark eder.

Kuruluş Osman Önceki Bölümde Neler Oldu?

BALA HATUN AĞIR YARALI

Nayman’ın karargaha yaptığı baskın oldukça kanlı olmaktadır. Konak’ın tehlikede olduğunu haber alan Osman Bey, Nayman’ın büyük saldırısına rağmen karargahtan nasıl çıkabilmiştir? Konaktaki büyük baskın sonucunda Bala Hatun ağır yaralanır. Konaktakiler saldırıyı nasıl püskürtmüşlerdir? Bala Hatun’u yaralı ve hareketsiz gören Osman Bey intikam yeminleri eder. Bala Hatun iyileşecek midir?

TURGUT BEY ESİR ALINDI!

Turgut Bey ve alplarını ele geçiren Nayman bir bir kelle almaya başlamıştır. Turgut Bey’i esir alan Nayman, Osman Bey’i tehdit eder. Biat etmezlerse onu yaşatmayacağını söyler. Osman Bey bu tehdide karşı nasıl cevap verecektir; Turgut Bey’i Nayman’ın elinde bırakmamak için neler yapacaktır? Osman Bey, Nayman’ın büyük oyununa rağmen Turgut Bey’i esaretten kurtarabilecek midir?

OSMAN BEY’İN NAYMAN’I YOK ETME PLANI

Osman Bey, Nayman’a görülmemiş bir son hazırlamaktadır. Cerkutay ve Turahan bu plana nasıl hizmet etmektedirler?

İSMİHAN SULTAN EMELİNE ULAŞABİLECEK Mİ?

İsmihan Sultan, Osman Bey’i yalnız bırakmakta kararlıdır. Bunun için oğlu Sultan Alaeddin’i doldurmaktadır. İsmihan Sultan, emeline ulaşabilecek midir?

Kuruluş Osman 124. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir