Şeytan Ayrıntıda Gizli: Dünya Çapında İzlenen Dizi ve Filmlerdeki Daha Önce Fark Edilmemiş İlginç Ayrıntılar!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hollywood camiasında birçok kaliteli dizi ve film izleyicileriyle buluşuyor. Bu kaliteli filmlerin içerisine yapımcılar ve senaristler bazen o kadar ilginç ayrıntılara yer veriyorlar ki bu yapımlar gerçek anlamda ağızları açık bırakıyor. Peki dünyaca ünlü dizi ve filmlerdeki ayrıntılar neler? En son madde sizi epey bir şaşırtacak! Gelin beraber bakalım…👇

1. Zootopia (2016) filmindeki çocuğun tişörtünde “Sailor Moon” var.

2. The Incredibles (2004) filmindeki gazetede yer alan tarihe baktığımızda film 1962 yılında geçiyor.

3. Attack of the Killer Tomatoes (1978) filmindeki uçak kazası aslında gerçektir. İniş yaparken uçağın kanıtları bir arıza çıkartıyor ve böyle bir sahne ortaya çıkıyor. Pilot ve uçağın içindeki iki oyuncu sağ salim çıkarılmış neyse ki…

4. Scream 6 (2023) filminde, Tara karakterinin Scream 5 (2022) filminde elinden aldığı yara unutulmamış.

5. Eyes Wide Shut (1999) filminde Dr. Bill’in eline aldığı gazetede “yaşadığım için şanslıyım” yazıyor.

6. A Simple Favor (2018) filminde Blake Lively’nin içtiği “Aviation” markalı alkol, aslında gerçek hayatta kocası Ryan Reynolds’a ait olan bir alkol markasıdır.

7. It (2017) filminde Richie’nin odasında birçok ilginç oyuncak bulunuyor. Bu oyuncakların arasında It (1990) filmindeki Pennywise da var!

8. Korku Seansı 2 (2016) filminde bulunan rafta, aileyi takip eden şeytanın adı yazıyor: VALAK!

Burada daha detaylı görebilirsiniz!

9. Halloween: Resurrection (2002) filminde Laurie’nin akıl hastanesindeki bebeği, küçükken evinde bulundurduğu bebeğin aynısı!

10. Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı (2006) filminde Norrington siyah inciyi temizlemek için eski peruğunu kullanıyor!

11. Friends dizisindeki karakterler ne zaman buluşurlarsa buluşsunlar yerlerini her zaman “rezerve” ettirmişler.

12. How I Met Your Mother dizisindeki sahnelerde gizli bir şekilde 50’den geriye sayıldığını görebilirsiniz. Süre bittiğinde de Marshall babasının ölümünü öğreniyor.

13. Game of Thrones dizisinde Petyr Baelish, bir sahnede “Bazı insanlar yemek masasında, bazıları yataklarında bazıları da tuvaletteyken ölürler.” diyor. Bu da sırasıyla Joffrey Baratheon, Shae ve Tywin’in ölümleri!

14. The Last of Us dizisinde Sarah’ın giydiği tişört, oyundaki karakterin giydiği tişörtle aynıdır.

15. Ayrıca yine “The Last of Us” dizisinde Joel’in taktığı saati Sarah onarmıştı. Fakat Sarah öldükten sonra kırılmıştı ve çalışmamaya başlamıştı. Yönetmen izleyicilere Sarah ve Joel ilişkisini bu şekilde yansıtmış.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir