Sinan Akçıl Önce Eski Sevgilileri İçin Yaptırdığı Dövmeleri Anlattı Sonra da Defne Samyeli İtirafında Bulundu!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Katıldığı programlarda yaptığı açıklamalarla, özellikle son dönemlerde herkesin ağzını açık bırakan ve magazin gündeminin tam ortasına oturan Sinan Akçıl bugün de Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’nın konuğuydu. Program boyunca ardı ardına gündem olacak şeyler söyleyen Akçıl’ın özellikle eski sevgilileri için yaptırdığı ve kapattığı dövmeleri anlattığı anlar ve Defne Samyeli itirafı çok konuşulacağa benziyor. Detaylar👇

Geçtiğimiz günlerde yaptığı imam nikahı açıklamasıyla, Müjde Uzman için bıraktığı açık kapıyla ve daha niceleriyle magazin gündeminin ortasına bomba gibi düşen besteci, söz yazarı ve şarkıcı Sinan Akçıl’ı tanımayanınız yoktur herhalde.

Katıldığı her programda mutlaka dikkat çekecek açıklamalarda bulunmayı kendine huy edinen Sinan Akçıl, bugün de Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’nın konuğuydu.

Akçıl’a Müge Dağıstanlı tarafından “Hayat gurmeliğine çok fazla harcıyorum dedin. Bugüne kadar en fazla harcadığın ve uğraştığın sevgili sürprizi neydi? Yani maddi manevi akıttığın!” sorusu yönelti.

Gülşen Yüksel ise “Bence en büyük jest herhalde bu dövmeler olabilir. Ve dövmeler de duruyor, neden mesela?” diye araya girince Sinan Akçıl başladı aşk çizelgesini anlatmaya…

Önce eski eşi Burcu Kıratlı için yaptırdığı B23 dövmesinden bahseden Akçıl, “Şimdi bunu buradan silmek bana komik geliyor. Benim hayatımda böyle bir kadın yok muydu yani?” dedi ve kolunu göstererek şöyle devam etti:

Şurada mı ne vardı, şey vardı Otilia’yla vardı. Onu kapattım. Şurada Hadise vardı, Hadise’nin üstüne mi Otilia gelmişti, evet. Burada Ebru’yla ilgili bir şey vardı kapattım. Bu ne abi?

Ebru Şallı, Hadise ve Otilia için yaptırdığı dövmeleri kapattığını anlatan Sinan Akçıl, “Başlarında da tarih oluyor genelde, Hadise’de de öyleydi” açıklamasında bulundu…

Dövme konusu üzerine epey bir sohbet edip, “Bazılarını kendi isteğimle kapattım, bazıları da kapattırıldı” diyen Akçıl’a bir de Defne Samyeli’yle daha önceki zamanlarda çıkan aşk iddiası soruldu.

Bu iddiayı daha önce yalanlayan Sinan Akçıl yine “Bu nasıl cevap şimdi?” dedirtti ve “Bir, iki ay öyle bir şeyimiz oldu yani, muhabbetimiz oldu diyeyim. Ondan sonra kestik bir anda her şeyi” dedi…🤷

İşte o anlar…

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir